Recommended
2023
Dream Party

Добредојдовте

МАГИЧНО МЕСТО ЗА ДЕЦАТА

За нас

Специјализирани за организирање на сите видови настани за мали деца, деца и тинејџери, ние главно се фокусираме на забави и родендени. Дрим парти е вистинската локација во Скопје за најдобрата забава и анимација за вашите деца.

 

Роденденските забави се посебно време за да го прославиме животот на нашите најценети, нашите деца! Прославете ги вашите најсреќни моменти и запаметете ги како најубави спомени во вашиот и животот на вашите дечиња. Тимот на Игротека и Кафе-Бар Дрим парти ви стои на располагање за секаков вид на детски родендени и забави.

Услуги за детски забави

Галерија

Локација

Инфо